שירות אחות עד הבית

מהו שירות אחות עד הבית?

שירות אחיות עד בית מציע משאב חשוב יקר מפז עבור אנשים הזקוקים לטיפול רפואי בנוחות במקום מגוריהם. צורה מיוחדת זו של מתן שירותי בריאות עד הבית מבוצעת על ידי אחיות מוסמכות ומנוסות המצוידות בידע ובכישורים לספק מגוון רחב של שירותים רפואיים בבית. שירות של אחיות עד הבית כולל מתן תרופות, חבישות פצעים, ניטור סימנים חיוניים וסיוע למטופל בפעילויות חיי היומיום. אחד היתרונות המרכזיים בקבלת שירות אחיות עד הבית הוא היחס האישי ותוכניות טיפול אישיות המותאמות לצרכיו והעדפותיו הייחודיות של כל מטופל.

בנוסף, במסגרת שירות אחיות עד הבית, יש לאחיות הזדמנות להדריך את המטופלים ובני משפחותיהם בכול הקשור לניהול מחלות, אסטרטגיות מניעה וטכניקות טיפול עצמי בסביבה ביתית מוכרת. שירות אחיות עד בית מקדם החלמה ומעצים את המטופלים ומאפשר להם להשתתף באופן פעיל בניהול המחלה ובריאות שלהם. ככזה, הוא ממלא תפקיד משמעותי בשיפור תוצאות הבריאות, שיפור שביעות רצון המטופלים והפחתת העומס על מתקני הבריאות.

שירות אחות עד הבית

יתרונות שירות אחות עד הבית?

שירות אחיות הניתן בבית הוא יתרון במובנים רבים, המשמשים כאופציה אמינה ונוחה למטופלים הזקוקים לטיפול רפואי בנוחות ביתם. ראשית, קבלת טיפול סיעודי בבית מאפשרת למטופלים לשהות בסביבה מוכרת, מה שיכול לקדם תחושת נוחות ונינוחות. שירות אחיות עד הבית יכול להיות חיוני במיוחד עבור אנשים המתמודדים עם מחלות כרוניות או קשישים העשויים להתקשות להסתגל לסביבות בית החולים.

יתרה מכך, אחיות שהוכשרו לספק שירותי וטיפול ביתי בעלות המומחיות הדרושה לביצוע הליכים רפואיים שונים כגון מתן תרופות, חבישת פצעים וניטור סימנים חיוניים במדויק. הידע המקצועי שלהן מאפשר להן לזהות ולטפל בסיבוכים בריאותיים פוטנציאליים באופן מידי. בנוסף, על ידי בחירת שירות אחיות עד הבית מטופלים יכולים לעתים קרובות לקבל יחס אישי המותאם במיוחד לצרכיהם ללא הסחות הדעת ומגבלות הזמן בבית חולים. יתרונות אלו מדגישים את חשיבותו של שירות זה, של אחיות המעניקות טיפול רפואי בבית המגורים של המטופל עצמו.

למי מיועד שירות אחיות בבית?

שירות אחות עד הבית נותנים מענה למגוון רחב של מטופלים הזקוקים לתמיכה רפואית בנוחות בביתם. שירותים כאלה חיוניים במיוחד עבור אנשים קשישים מטופלים במצבים כרוניים, מטופלים לאחר ניתוח או אנשים עם מוגבלות בניידות. שירות אחיות עד הבית מספק מערך מקיף של טיפול רפואי הכולל חבישת פצעים, מתן תרופות, טיפול בעירוי ומעקב אחר סימנים חיוניים. שירות של אחיות עד הבית, מציע גם הערכות, כגון הערכת מצב הבריאות הכללי של המטופל וזיהוי סיכונים או סיבוכים פוטנציאליים. יתר על כן, אחיות במסגרת שירות של אחיות עד הבית, ממלאות תפקיד מרכזי בהדרכת המטופלים והצוות הרפואי והטיפולי שלהם לגבי ניהול מחלות, טכניקות טיפול עצמי והקפדה על תרופות. על ידי מתן טיפול מותאם אישית והבטחת המשכיות של תוכניות טיפול מחוץ למסגרות הבריאות המסורתיות, שירות אחיות עד הבית תורם באופן משמעותי לשיפור תוצאות המטופל תוך קידום עצמאות ושיפור איכות החיים של מטופלים נזקקים.

לגעת מקרוב – שירות אחיות עד הבית

 חברת לגעת מקרוב עוסקת בשרות אחיות עד הבית, מעסיקה מגוון רחב של אחיות רופאים וצוותים רפואיים, לחברה היכולת לגייס את הצוות הרפואי לטיפול הביתי בהתאמה לחולה ומשפחתו. לחברת לגעת מקרוב אנשי צוות רפואי לטיפול ביתי בעלי חמלה, אכפתיות ותקשורת בין אישית גבוהה עם המטופל ומשפחתו. לחברת לגעת מקרוב מחויבות לתת שירות במסגרת רופאים ואחיות עד הבית, באיכות גבוהה, אשפוז ביתי בטוח שמאפשר שימור רצף טיפול עם הגורמים הרפואיים השונים. לחברת לגעת מקרוב צוות לטיפול אשפוז ביתי הכולל: אחיות מוסמכות בעלות ניסיון רב במתן שירות עד הבית ורופאים כלליים ומומחים בעלי ניסיון רב בטיפול ביתי. הצוות הרפואי, מאפשר לחולה טיפול ואשפוז ביתי בנוחות מרבית במקום להגיע למרפאה ו/או לבית החולים. הטיפול הביתי כולל רופאים ואחיות המגיעים מצוידים בכל הדרוש לטיפול רפואי/סיעודי מותאם אישית, בהתאם לצורך הרפואי של המטופל.

לגעת מקרוב הינה חברה המספקת שירותים בקהילה בין היתר שרותי טיפול ביתי: ביקורי רופא עד הבית, אחות עד הבית, כוח אדם רפואי לבתי חולים, בתי אבות של הגיל השלישי, החברה בפריסה ארצית וכוללת צוותים רפואיים: רופאים, אחים ואחיות מוסמכים וסטודנטים לסיעוד. הערכים של חברת לגעת מקרוב המלווים אותם בעשיה הרפואית הכוללת, טיפול ביתי ברמה גבוהה, הנגשת השירות למטופלים, זמינות בפריסה ארצית, צוותים רפואיים מקצועיים, אנושיים, תקשורתיים ובעלי חמלה.

 

צ'אט דרך הוואטסאפ
היי,
איך אפשר לעזור ?
דילוג לתוכן